Etsy Ajansı

SANA EN UYGUN AJANS HİZMETİ HANGİSİ?

GRAFİK TASARIM

 

LOGO TASARIMI
Markanızı ve mağazanızı en iyi şekilde yansıtın. Akılda kalın ve yinelenen satışlarınızı artırın.

 

KAPAK GÖRSELİ TASARIMI
Mağaza sayfanızı güzelleştirin, etkileyiciliği artırın. Müşterilerinize yol gösterin. Satışlarınıza da katkı sağlayın.

 

ÜRÜN AÇIKLAMA GÖRSELİ
Ürünlerinizi ekstra açıklayıcı görseller hazırlayın. Müşterinizin ikna olmasını, ürünü kolay anlamasını ve hemen sipariş vermesini sağlayın.

 

FOTOĞRAF DÜZENLEME
Ürün fotoğraflarınızın etkileyiciliğini artırın, daha fazla ziyaret alın, daha fazla satışa kapı açın.

 

VİDEO DÜZENLEME
Gerçekçiliğinizi artırın, soru işaretlerini kaldırın. Etsy sıralamasındaki yerinizi yükseltin, müşterinizi cezbedin.

 

BEDEN VE RENK KARTELASI
Müşterinizin işini kolaylaştırın. Geri iade oranlarını düşürün. Karar verme sürecini kısaltın.

 

KUTU TASARIMI
Yalnızca ürününüz değil, ambalajınızla da sizi en iyi şekilde yansıtın. Paylaşılsın, bilinirliğinizi artırın.

 

MAİL İMZA TASARIMI
Müşterileriniz ile iletişiminizde profesyonelliğinizi yansıtın. İtibarınızı yükseltin ve prestij sağlayın.

 

ETİKET VE HEDİYE KARTI TASARIMI
Müşterinizin kalbini feth edin. 5 yıldızlı yorumlar alın, yeni siparişlere neden olun.

VİDEO DÜZENLEME

 

VİDEO KURGU

Elinizdeki materyallerden ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtan tanıtım videoları oluşturuyoruz. Etsy mağazanızdaki her ürün için bir video sizin diğer mağazalardan öne geçirecek.

 

ANİMASYON
İster ürününüzü, ister kullanım şeklini, isterseniz tanıtımlarınızı animasyon formatında hazırlıyoruz. Seslendirme ekliyoruz. Kaliteli ürün yoktur, kolay anlaşılır ürün vardır!

 

KAMPANYA VİDEOSU
İndirimlerinizi, özel promosyonlarınızı duyurmak için harika tanıtım videoları hazırlayalım. Etkileyin, satışlarınızı artırın.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

 

HESAP KURULUMU
Sosyal medya hesaplarınızı kusursuz bir şekilde kuruyoruz, website entegrasyonlarını, instagram mağazası kurulumlarını yapıyoruz.

 

İÇERİK ÜRETİMİ
Hedefleriniz doğrultusunda içerik planlaması ve içerik üretimi yapıyoruz. En etkili olacak şekilde paylaşımlarınızı yönetiyoruz.

 

REKLAM YÖNETİMİ
Kampanyalarınızı hazırlıyoruz, sosyal medya reklamlarıyla Etsy mağazanıza trafik çekmenizi ve daha fazla satış yapmanızı sağlıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

 

DANIŞMANLIK
Dijital dünyadaki hedeflerinizi analiz edelim, varlıklarınızı ortaya koymak için ya da varlıklarınızı daha da geliştirmek için güçlerimizi birleştiriyoruz. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için en büyük destekçiniz oluyoruz.

 

STRATEJİ
Dijital Pazarlama stratejinizin oluşturulması, planlanması ve en iyi şekilde yönetilmesi için çalışıyoruz. Dijital dünyaya iz bırakmanız için yol haritanızı oluşturuyoruz.

 

REKLAM YÖNETİMİ
Dijital mecralardaki reklamlarınızın stratejisini oluşturuyoruz, derinlemesine bir planlama yapıyoruz ve etkin bir şekilde kampanyalarınızı yönetiyoruz. Performans odaklı çalışıyor, daha fazla satış yapmanızı sağlıyoruz.

 

WEB TASARIM
E-ticaret ya da prestij sitenizi, ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtması, markanızı en iyi şekilde temsil etmesi için tasarlıyoruz. Arama motorlarıyla uyumlu, mobil dostu ve güvenli!

 

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
Arama motorlarında yer almanız, sıralamanızı yükseltmeniz için analiz ediyoruz, içerik üretiyoruz, performans takibi yapıyoruz. Web sitenizin eksiklerini azaltırken ziyaretçilerinizi artırıyoruz.

 

MAILING
Müşterilerinize toplu mail gönderimi için teknik altyapıyı oluşturuyoruz. Mailing kampanyaları planlıyoruz ve gönderimlerini sağlıyoruz. Müşteri sadakati sağlamanız ve daha fazla satış yapmanız için düşük maliyet yüksek performans mantalitesiyle hareket ediyoruz.

MARKA DANIŞMANLIĞI

 

MARKA TASARIMI
Marka adınızı belirliyor, logonuzu tasarlıyor, görsel kimliğinizi oluşturuyoruz. Akıllarda kalan, potansiyel müşterilerle bağ kuran, etkileyici bir marka yaratmak için çalışıyoruz.

 

MARKA STRATEJİSİ
Hedef kitlenizi tespit ediyor, değer önermenizi oluşturuyor, marka imajınızı oluştururken marka hedeflerinizi belirliyoruz. Sürdürülebilir bir marka için konumlanıyoruz.

 

İLETİŞİM STRATEJİSİ
Markanızın dilini, sesini ve tonunu belirliyoruz. Marka mesajlarını oluşturuyor, hedef kitlenizle doğru ve etkili bir iletişim yaratmanız için planlıyoruz. Marka bilinirliğinizi artırmak için sesimizi yükseltiyoruz!