ETSY SEO Eğitimi

O n l i n e

Nisan 12/13/14

Bu eğitim TÜRKÇE dilindedir.

 • En üst sırada yer almak için SEO uyumlu başlık/etiket kombinasyonları oluştur ve bunları nokta atışı parametrelerle destekle,
 • Tıklanmak için diğer arama sonuçlarından sıyrılan fotoğraflar çek,
 • İkna etmek için tutarlı ve detaylı ürün açıklamaları yaz,
 • Satışa dönüştürmek için ideal fiyat ve kargo stratejileri belirle,
 • Ve her aşamada güven veren bir mağaza oluştur.

Detaylar

nerede? online
ne zaman? nisan 12/13/14, 2021
saat kaçta? 21:00 - 23:00
süre? 3 gün x 2 saat = 6 saat
eğitim dili? Türkçe
fiyat? (regular) 300TL
(returning) 200TL
(engelli) ücretsiz
toplam kontenjan? 4 (en az)
21 (en fazla)
▼ İÇERİK BAŞLIKLARI ▼

Online ve Fiziksel sınıflar için aynı

*** Bu listedeki her bir maddenin kendi altındaki sayısız madde, hem teknik yönden, hem mantıksal yönden öğretilecektir. ***

 

 • Bir ETSY işletmesine sahip olmanın temel yapıtaşları
 • Formülize edilmiş ETSY SEO algoritması
 • 80+ ETSY SEO parametresi
 • ETSY SEO Parametreleri Önem Tablosu
 • Ürün girmeden önce yapılması gerekenler
 • Marmalead kullanımı
 • ETSY SEO Keywords arşivi oluşturma
 • Katılımcıların ürünleri üzerinden beyin fırtınası
 • Seçilecek bir ürünün A’dan Z’ye kusursuz bir SEO ile girilmesi
 • Örnek mağazaların kurulum ve SEO yönlerinden incelenmesi

ve fazlası..

▼ İPUÇLARI & HATIRLATMALAR ▼

FİZİKSEL sınıflar için:

* Yanınızda bir iki ürününüzü bulundurmanız, SEO anlatımı kısmında gerçek ürünler üzerinden beyin fırtınası yaparak ilerlemek açısından faydalı olabilir.
* Size e-posta ile göndereceğim TRAIMings Planner‘ınızın çıktısını alıp, yanınızda getirirseniz, not almak için elinizde bir kılavuz olmuş olur.
* Projektörlerin beyaz ışığına hassasiyetiniz varsa, yanınızda bir sarı ışık gözlüğü bulundurabilirsiniz.
* Eğitim sonrası, uçuş saatlerim ile ilgili bir esnekliğim ya da boş zamanım var ise, katılmak isteyenler ile bir yerlerde bir şeyler içerken, Etsy üzerine soru-cevap seansı yapmaya devam edebiliriz.
* Size eşsiz bir deneyim yaratmak için tüm zihnim, yaratıcılığım ve ruhumla çalıştım. Dolayısıyla, ÇOK başarılı olmanızı isterim. Sizin başarınız, benim başarım için de bir göstergedir.

ONLINE sınıflar için:
* Eğitim, Zoom Video Konferans programı üzerinden verilecektir. Zoom’a kayıt olmak gerekli olmasa da, hatta bilgisayarınız dışında tabletinizden veya cep telefonunuzdan bağlanma seçenekleriniz de olsa da, bir Zoom hesabı oluşturmak ve hangi cihazda kullanacaksanız o cihaz için geliştirilmiş Zoom Uygulamasını indirmek ve eğitime o uygulama üzerinden katılmak, teknik olarak daha verimli bir tercih olur. Zoom’u şuradan indirebilirsiniz: Zoom Client for Meetings
* Eğitim başlamadan önce kameranızı, mikrofonunuzu ve kulaklığınızı/hoparlörünüzü mutlaka test edin. Daha önce Zoom ya da benzeri bir programı hiç kullanmadıysanız, eğitimden bir süre önce bir arkadaşınızla bir deneme bağlantısı yapmak, hem olası aksaklıkları önceden tespit etmek, hem de yazılımın arayüzüne hakim olmak açısından çok faydalı olur.
* Eğitim için kullanabileceğiniz tüm cihazlarınızı (bilgisayar, tablet, telefon, bluetooth kulaklık vb), eğitimden önce tamamen şarj etmeniz önemli bir rahatlık. Eğitimin ortasında, kediniz, fişi prizden sökerse, yedek cihazla devam edebilirsiniz ya da zaten şarjınız dolu olduğu için kopma yaşamazsınız. Nereden biliyorum? 🙂
* Eğitimden önce, internet bağlantınızı da kontrol edin, modem uzak ya da ters bir odadaysa, bağlantınız zayıflayabilir.
* Birçok parametreyi göz önünde bulundurduğumuzda, online bir eğitimin fiziksel bir eğitime kıyasla, hem eğitmen hem de katılımcılar için daha zor olduğunu tahmin etmek zor değil. Bu sebeple, eğitim için olabildiğince sakin ve sessiz bir oda/ortamda bulunmak, üzerine not alacağınız Planner’ınızı ya da defterinizi ve çayınızı-kahvenizi koyabileceğiniz bir masa/sehpa gibi şeyleri baştan ayarlamanın faydası var. Minimum bölünme, maksimum verim demektir.
* Yanınızda bir iki ürününüzü bulundurmanız, SEO anlatımı kısmında gerçek ürünler üzerinden beyin fırtınası yaparak ilerlemek açısından faydalı olabilir.
* Size e-posta ile göndereceğim TRAIMings Planner‘ınızın çıktısını alıp, yanınızda getirirseniz, not almak için elinizde bir kılavuz olmuş olur.
* Size eşsiz bir deneyim yaratmak için tüm zihnim, yaratıcılığım ve ruhumla çalıştım. Dolayısıyla, ÇOK başarılı olmanızı isterim. Sizin başarınız, benim başarım için de bir göstergedir.

▼ KOŞULLAR & DETAYLAR ▼

FİZİKSEL sınıflar için:

* Eğitim, her iki gün de, sabah 10:00’da başlayacak ve en erken saat 13:00’te sona erecektir. Eğitimin iki gündeki toplam süresi 6 saatten az olmayacak şekilde, aralara mini molalar da serpiştiriyor olacağız.
* Eğitim mekanı, eğitimden 4-7 gün önce duyurulacaktır.
* Eğitim mekanına, tanıtım ve tanışmalar için, başlangıç saatinden en az 20dk önce gelmiş olmanız faydalı olur. Saat tam 10:00’da eğitim başlamış olacaktır.

ONLINE sınıflar için:

* Eğitim, her üç gün de, akşam 21:00’de başlayacak ve en erken 23:00’te sona erecektir. Eğitimin üç gündeki toplam süresi 6 saatten az olmayacak şekilde, aralara mini molalar da serpiştiriyor olacağız. Teknik aksaklıkların yaşanması durumunda, eğitim süreleri uzatılabilir.
* Zoom bağlantı linki ve şifresi, eğitimden önce e-posta yoluyla gönderilecektir.
* Zoom bekleme odası, eğitimden en az 20dk önce açılacaktır. Sizlerin de,tanıtım ve tanışma aşamaları için bekleme odasına eğitimden 20dk kadar önce katılmanız faydalı olacaktır. Saat tam 21:00’de eğitim başlamış olacaktır.
* Her bir katılımcı, bağlantısının erişilebilirliği ve kalitesinden sorumludur. Eğitimin akışını ve katılımcıların konsantrasyonlarını bozacak sıklıkta bağlantı kopmaları ya da başka teknik aksaklıklar yaşayan katılımcılar, maalesef, diğer katılımcıların faydası ve eğitmenin verimliliği açısından, Zoom odasından çıkarılacaklardır. Bu gibi bir talihsizlik yaşayan katılımcılar, bir sonraki eğitime ücretsiz olarak katılabileceklerdir.
* Her bir katılımcı, diğer katılımcılara karşı saygılı olmak zorundadır. Özel mesaj yoluyla ve/veya açık kanal üzerinden herhangi bir şekilde çirkin dil kullanan, taciz ve/veya rahatsız edici davranışlarda bulunan kişiler, mevuct eğitimden uzaklaştırılacaklardır. Bu şekilde uzaklaştırılan kişilere ücret iadesi yapılmayacak ve TRAIMings platformunun tüm hizmetlerinden men edileceklerdir.
* Sohbet dosyaları ve beyaz tahta çalışmaları kaydedilebilir.

TÜM sınıflar için:

* Herhangi bir TRAIMings servisini satın almak, size şu ekstra faydaları da sağlar:
a) Tüm servislerden indirimli yararlanmanızı sağlayan Returning Participant rozeti,
b) 30dk ücretsiz bire bir emergency  (acil durum) desteği,
c) Mentorluk servisinden faydalanmak istemeniz durumunda, eğitimlere ödediğiniz toplam ücret kadar indirim.
* Kesin kayıtlarınız, ödeme tamamlandıktan sonra gerçekleşecektir. Ödeme yapmadan önce, ilgili eğitim sayfasının en altında yer alan katılımcı türünü seçeneklerinden size uygun olanını işaretleyerek ilerlemeniz önemlidir. İlk defa bir TRAIMings servisinden faydalanıyorsanız “Regular”, daha önce herhangi bir TRAIMings servisi satın aldıysanız “Returning”, engelli iseniz “Disabled” seçeneğini işaretlemelisiniz. Engelli katılımcılar için, ilk eğitimlerim her koşulda ücretsiz olmakla birlikte, sonraki tüm servislerden de her zaman indirimli faydalanbilirler.
* Eğitim türüne göre ve eğitim süresince not almanızı hem kolaylaştıracak, hem de daha eğlenceli hale getirecek şekilde tasarlanmış TRAIMings planner‘ınızı içeren bir e-posta alacaksınız.
* Eğitimden 5 gün öncesine kadar katılımınızı iptal edebilirsiniz. Yatırmış olduğunuz ücret tam haliyle anında hesabınıza iade edilecektir. Eğitime 5 günden daha kısa bir süre kalmış olması durumunda, iade işlemi yapılmayacaktır.
* Ses ve görüntü kaydı almak “kesinlikle” yasaktır.
* Formlara girdiğiniz kişisel bilgileriniz, sizlerle iletişim kurabilmek, eğitim kayıtlarını oluşturabilmek ve ödeme alabilmek/yapabilmek amaçlarıyla toplanmaktadır. Bu bilgiler, hiçbir koşulda, eğitim dışı amaçlar için kullanılmayacaktır. Bu bilgiler en fazla 3 yıl boyunca tutulacaktır. AB Veri Koruma Kanunu’na göre, ben, Ercan Küçükaslan, kişisel bilgileriniz kontrolünü yapacak kişiyim. Herhangi bir sorunuzun ya da iletişim ihtiyacınızın olması durumunda, bana, bu websitesinin en alt bölümünde bulabileceğiniz sosyal medya linklerimden, sitenin iletişim formu üzerinden ya da doğrudan traminigs@gmail.com ve ercan@traimings.com e-posta adreslerim üzerinden ulaşabilirsiniz.
* Bu eğitime katılarak, bu koşulları kabul etmiş olursunuz.

Etsy SEO Online Class

0,00300,00

Regular
300,00
Returning
200,00
Clear
SKU: N/A Category:
Additional Information
Type

Regular, Returning, Disabled, Student

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Etsy SEO Online Class”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Joining Form