Koşullar ve Kurallar

TRAIMings Üyelik Sistemi Koşulları

 

Lütfen üyeliğe başvurmadan önce “Üyelik Sistemi Koşulları”nı dikkatlice okuyun.

 

TRAIMings Üyelik Sistemi’ni (üyelik) satın alan ve kullanan herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

 

Üyelik platformu olarak kullandığımız TRAIMings Bitrix24 (platform) uzantısına bağlı tüm sayfalar (‘https://traimings.net/’) Traimings Danışmanlık Reklamcılık Elektronik Ticaret Limited Şirketi’nin (TRAIMings) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘kullanıcılar’, ‘üyeler’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetlerden yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu koşullar bütününü okuduğunuzu, anladığınızı ve koşullar bütününde yazan şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

 

Platform içerisinde yer alan bilgiler, fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır ve hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Platform içerisindeki bilgilerin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bahsi geçen hususların tespiti durumunda, TRAIMings avukatları devreye girecek ve ayrıca kullanıcının üyelik hali son bulacaktır.

 

Platformun çalışmasına olumsuz yönde etki edebilecek her türlü girişim, müdahale, teknik manipülasyonda TRAIMings avukatları devreye girecek ve ayrıca kullanıcının üyelik hali son bulacaktır.

 

Üyelik platformu içerisindeki her türlü bilgi tavsiye niteliğindedir ve üyenin mağazasına, ürün gamına, müşterilerine ve stratejilerine göre değişiklik gösterebilir. Üyelerin, platform içerisinde edindikleri bilgileri kullanmaları kendi inisiyatiflerindedir.

 

Üyeler, kendi mağazaları harici başka bir mağaza için destek isteyemez. Yapılan her üyelik,tek bir mağaza için geçerlidir. İkinci bir mağaza için üye olunmak istenirse, TRAIMings tarafından belirlenecek indirimli oran üzerinden ikinci üyelik yapılabilecektir.

 

TRAIMings’e ait herhangi bir platformdan ve/veya şirkete ait olan bilgiler üzerinden ticari kazanç elde edilmesi kesinlikle yasaktır. Söz konusu durum ile ilgili bir tespit yapılması halinde, TRAIMings avukatları devreye girecek ve ayrıca kullanıcının üyelik hali son bulacaktır.

 

Üyelik paketleri 1 yıllıktır. TRAIMings, hizmet yenileme koşullarında ve fiyat güncellemelerinde her türlü değişiklik hakkını saklı tutmaktadır.

 

Platform içerisinde ya da TRAIMings bağlantılı herhangi bir yerde küfür, hakaret, din, dil, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, etnisite vb ayrımcılık, üyelikten men sebebidir.

 

TRAIMings ekibi, üyelik duvarındaki sorulara Pazar günleri harici her gün 10:00-20:00 saatleri arasında yanıt verir. TRAIMings ekibi, duvardaki soruları 24 saat içerisinde cevaplandırmakla yükümlüdür. Çalışma saatleri dışında toplu alanlardan yazan üyeye,TRAIMings tarafından “ihtar yazısı” gönderilecektir. İhtar sonrası bahsi geçen davranışın tekrar etmesi, ücret iadesi olmadan üyelikten men edilme sebebidir. Bu saatler dışında kalan zamanlarda da TRAIMings ekibi, inisiyatif alarak destek vermeye devam edebilir ancak kullanıcılar, TRAIMings ekibinin çalışma saatleri dışında da destek vermiş olmasını emsal olarak kullanıp, kendilerine de çalışma saatleri dışında destek verilmesini talep edemezler.

 

Platform, üyelerin birbirleri ile mesajlaşmasına imkan sunan bir dahili mesajlaşma özelliği de sunmaktadır ve yine ayrıca acil durum duyuruları için üyeler, TRAIMings Whatsapp Topluluğu Duyuru Grubu’na da dahil edilirler. Belirtilen ve/veya daha sonra da eklenebilecek her türlü iletişim kanalı üzerinden, özel mesaj ve/veya başka bir yöntem ile diğer üyeleri rahatsız etmek yasaktır ve kullanıcının üyelik hali son bulacaktır.

 

Sistemin sürekliliği, bilgilerin gizliliği, fikri mülkiyet hakları, üyelerin kişisel verilerinin korunması ve diğer hukuki ve ahlaki sebeplerden dolayı, hiçbir koşulda ücret iadesi yapılmamaktadır.

 

Üyelerin, TRAIMings tavsiyesi ile olsun ya da olmasın, üçüncü parti şirket ve kişiler ile yaptıkları ve yapacakları anlaşmalar ve/veya iş birlikleri TRAIMings’i bağlamaz.

 

Formlara girdiğiniz kişisel bilgileriniz, sizlerle iletişim kurabilmek, üyelik kayıtlarını oluşturabilmek ve ödeme alabilmek/yapabilmek, başka TRAIMings ürünlerini/servislerini tanıtabilmek amaçlarıyla toplanmaktadır. Bu bilgiler, hiçbir koşulda, üyelik ve eğitim dışı amaçlar için kullanılmayacaktır. Bu bilgiler en fazla 5 yıl boyunca tutulacaktır. Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na göre, TRAIMings LTD ŞTİ, kişisel bilgilerinizin kontrolünü yapacak kuruluştur. Herhangi bir sorunuzun ya da iletişim ihtiyacınızın olması durumunda, TRAIMings LTD ŞTİ’ye, bu websitesinin en alt bölümünde bulabileceğiniz sosyal medya linklerinden, sitenin iletişim formu üzerinden ya da doğrudan uye@traimings.com e-posta adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Söz konusu koşullar ile ilgili oluşabilecek herhangi bir anlaşmazlık durumunda İstanbul İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.