Koşullar ve Kurallar

▼ Üyelik Sistemi Koşulları ▼
 • Lütfen üyeliğe başvurmadan önce “Üyelik Sistemi Koşulları”nı dikkatlice okuyun.
  • TRAIMings Üyelik Sistemi’ni (üyelik) satın alan ve kullanan herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
  • Üyelik platformu olarak kullandığımız TRAIMings Bitrix24 (platform) uzantısına bağlı tüm sayfalar (‘https://traimings.bitrix24.com/’) Traimings Danışmanlık Reklamcılık Elektronik Ticaret Limited Şirketi’nin (TRAIMings) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘kullanıcılar’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetlerden yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu koşullar bütününü okuduğunuzu, anladığınızı ve koşullar bütününde yazan şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
  • TRAIMings Üyelik Sistemi, 1 Temmuz 2022 tarihine kadar DEMO hizmet sürecinde olacaktır. Ödemen işleminiz tamamlandığında, platformu bu tarihe kadar ücretsiz olarak kullanırsınız. Normal süreçte verilecek tüm hizmetler demo hizmet sürecinde de verilecektir fakat üye, sistemin çalışma dinamiklerinin test edileceği bu süreçteki olası aksaklıklar için herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
  • Platform içerisinde yer alan bilgiler fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır ve hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Platform içerisindeki bilgilerin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Tespiti durumunda TRAIMings avukatları devreye girecek ve üyelik hali son bulacaktır.
  • Platformun çalışmasına olumsuz yönde etki edebilecek her türlü girişim, müdahale, teknik manipülasyonda TRAIMings avukatları devreye girecek ve üyelik hali son bulacaktır.
  • Üyelik platformu içerisindeki her türlü bilgi tavsiye niteliğindedir ve üyenin mağazasına, ürün gamına, müşterilerine ve tercihlerine göre değişiklik gösterebilir. Üyelerin, platform içerisinde edindikleri bilgileri kendi Etsy mağazaları için kullanmaları kendi inisiyatiflerindedir.
  • Üyelik paketleri 6 aylıktır. Her düzenli kayıt yenilemede; yeni kayıt döneminde verilen hizmet gamının sabit kalması durumunda, bir önceki dönemin fiyatlarından yararlanarak kayıt yenileme şansına sahip olursunuz. TRAIMings, hizmet yenileme koşullarında ve fiyat güncellemelerinde her türlü değişiklik hakkını saklı tutmaktadır.
  • Platform içerisinde ya da TRAIMings bağlantılı herhangi bir yerde küfür, hakaret, din, dil, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, etnisite vb ayrımcılık, üyelikten men sebebidir.
  • TRAIMings ekibi, üyelik duvarındaki sorulara hafta içi 12:00-20:00 saatleri arasında yanıt verir. Yine TRAIMings ekibi, duvardaki soruları 24 saat içerisinde cevaplandırmış olmakla yükümlüdür. Bu süreye hafta sonları dahil değildir. Bu saatler dışında kalan zamanlarda da TRAIMings ekibi, inisiyatif alarak yanıtlama yapabilir ancak kullanıcılar, TRAIMings ekibinin belirtilen saatler dışında soru cevaplandırmış olmasını emsal olarak kullanıp, kendi sorularının da soru yanıtlama saatleri dışında yanıtlanmasını talep edemezler.
  • Üyelik servisleri içerisindeki Acil Durum Desteği hizmeti; beyin fırtınası ve fikir/bilgi alışverişi gibi hizmetleri kapsamaktadır. Etsy ya da üyenin müşterisi gibi 3. taraf ile yazışmalar bu hizmete dahil değildir.
  • Platform, üyelerin birbirleri ile mesajlaşmasına imkan sunan bir dahili mesajlaşma özelliği de sunmaktadır. Özel mesaj yolu ile diğer üyeleri rahatsız etmek, üyelikten men sebebidir.
  • Sistemin sürekliliği, bilgilerin gizliliği, fikri mülkiyet hakları, üyelerin kişisel verilerinin korunması ve diğer hukuki ve ahlaki sebeplerden dolayı, hiçbir koşulda ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Formlara girdiğiniz kişisel bilgileriniz, sizlerle iletişim kurabilmek, üyelik kayıtlarını oluşturabilmek ve ödeme alabilmek/yapabilmek amaçlarıyla toplanmaktadır. Bu bilgiler, hiçbir koşulda, üyelik ve eğitim dışı amaçlar için kullanılmayacaktır. Bu bilgiler en fazla 3 yıl boyunca tutulacaktır. Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na göre, TRAIMings LTD ŞTİ, kişisel bilgileriniz kontrolünü yapacak kuruluştur. Herhangi bir sorunuzun ya da iletişim ihtiyacınızın olması durumunda, TRAIMings LTD ŞTİ’ye, bu websitesinin en alt bölümünde bulabileceğiniz sosyal medya linklerinden, sitenin iletişim formu üzerinden ya da doğrudan tramings@gmail.com e-posta adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
▼ Onlıne Eğitim Seti Koşulları ▼
 • Lütfen üyeliğe başvurmadan önce “Online Eğitim Koşulları”nı dikkatlice okuyun.
 • TRAIMings Online Eğitim Seti’ni (eğitim) satın alan ve kullanan herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Zoom uygulaması üzerinden online ve canlı olarak yapılacak eğitim her gün akşam 21:00’de başlar ve en erken 23:00’te sona erer Eğitim süresi; günde 2 saat ve toplamda 16 saatten az olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Her eğitim günü kısa mola imkanı da sunulacaktır. Teknik aksaklık, sağlık veya başka bir sebepten dolayı, TRAIMings LTD ŞTİ, eğitim süreleri ve tarihleri üzerinde değişiklikler yapabilir.
 • Zoom bağlantı linki ve şifresi, ödeme işlemi sonrası gönderilen bilgilendirme e-postası içerisinde bulunacaktır.
 • Ödenen eğitim ücreti tek kişiliktir ve devredilemez. Zoom bağlantı linki ve şifresi, üçüncü kişilerle paylaşılamaz.
 • Katılımcılar, bilgilendirme e-postasında da bağlantı linki bulunan “zoom-bilgi” sayfasını okuyarak, Zoom için kullanıcı hesabı oluşturma, kullanıcı adı oluşturma, kamera ve mikrofon kontrolleri gibi özellikleri kullanabilmek ile yükümlüdürler. Tüm katılımcılar, Zoom odasına gerçek isimleri ile giriş yapmış olmak zorundadırlar.
 • Her bir katılımcı, bağlantısının erişilebilirliği ve kalitesinden sorumludur. Eğitimin akışını ve katılımcıların konsantrasyonlarını bozacak sıklıkta bağlantı kopmaları ya da başka teknik aksaklıklar yaşayan katılımcılar, maalesef, diğer katılımcıların faydası ve eğitmenlerin verimliliği açısından, Zoom odasından çıkarılabilirler.
 • Her bir katılımcı, diğer katılımcılara karşı saygılı olmak zorundadır. Özel mesaj yoluyla ve/veya açık kanal üzerinden herhangi bir şekilde çirkin dil kullanan, taciz ve/veya rahatsız edici davranışlarda bulunan ve/veya küfür, hakaret, din, dil, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, etnisite vb ayrımcılık yapan katılımcılar, mevcut eğitimden uzaklaştırılacaklardır. Bu şekilde uzaklaştırılan katılımcılara ücret iadesi yapılmayacak ve TRAIMings platformunun tüm hizmetlerinden men edileceklerdir.
 • Talep edilmesi durumunda, kamerası kapalı olup aynı zamanda sesli/yazılı çağrılara da cevap vermeyen katılımcılar, eğitimin ve diğer katılımcıların güvenliği için Zoom odasından çıkarılırlar.
 • Bu eğitimin canlı olması ve videolarının satılmıyor olması, eğitimde verilen bilgilerin fikri mülkiyeğitimde verilen bilgilerin fikri mülkiyet hakları kapsamında korunuyor olması, eğitim sırasında kamerasını açık tutanların kişisel verilerinin gizliliği, ve diğer hukuki ve ahlaki sebeplerden dolayı; eğitim sırasında ses ve görüntü kaydı almak yasaktır.
 • Eğitim içerisinde yer alan bilgiler fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır ve hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Eğitim içerisindeki bilgilerin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Tespiti durumunda TRAIMings avukatları devreye girecek ve üyelik hali son bulacaktır.
 • Eğitim içerisindeki her türlü bilgi tavsiye niteliğindedir ve katılımcının mağazasına, ürün gamına, müşterilerine ve tercihlerine göre değişiklik gösterebilir. Katılımcıların, eğitim içerisinde edindikleri bilgileri kendi Etsy mağazaları için kullanmaları kendi inisiyatiflerindedir.
 • Sistemin sürekliliği, bilgilerin gizliliği, fikri mülkiyet hakları, katılımcıların kişisel verilerinin korunması ve diğer hukuki ve ahlaki sebeplerden dolayı, hiçbir koşulda ücret iadesi yapılmamaktadır.
 • Formlara girdiğiniz kişisel bilgileriniz, sizlerle iletişim kurabilmek, eğitim kayıtlarını oluşturabilmek ve ödeme alabilmek/yapabilmek amaçlarıyla toplanmaktadır. Bu bilgiler, hiçbir koşulda, eğitim dışı amaçlar için kullanılmayacaktır. Bu bilgiler en fazla 3 yıl boyunca tutulacaktır. Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na göre, TRAIMings LTD ŞTİ, kişisel bilgileriniz kontrolünü yapacak kuruluştur. Herhangi bir sorunuzun ya da iletişim ihtiyacınızın olması durumunda, TRAIMings LTD ŞTİ’ye, bu websitesinin en alt bölümünde bulabileceğiniz sosyal medya linklerinden, sitenin iletişim formu üzerinden ya da doğrudan tramings@gmail.com e-posta adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
TRAIMings Üyelik Sistemi