TRAIMings Üyelik Sistemi

Etsy’de başarılı olman için gereken tüm hizmetler bir arada.

 

Facebook ya da Telegram gruplarında, Youtube videolarında,
forumlarda ya da bloglarda bilgi arama devri kapandı.
Zaman en kıymetli şey.

Peki nedir bu TRAIMings Üyelik Sistemi?

 

Dışarıya kapalı yetenekli bir platformda, içerisinde sadece
TRAIMings Ekibi, Ercan Küçükaslan ve işini ciddiye alan Etsy satıcılarının olduğu;
üyelerin hem Etsy ile ilgili sürekli ve düzenli olarak beslendiği,
hem de olası tüm sorularının yanıt bulduğu,
Dünya’nın tek profesyonel Etsy Ekosistemi,
TRAIMings Üyelik Sistemi.

Peki bu sistemin içerisinde ne gibi hizmetler var?

Üyelik Sistemi Hakları

CANLI DESTEK

Sorularına Cevap,
Sorunlarına Çözüm Bul

Etsy ile ilgili her türlü soruyu sorabileceğin ve hem TRAIMings ekibinden, hem de tecrübeli üyelerden hızlı şekilde dönüş alabileceğin bu ekosistem, en büyük yardımcın.

 

 

ACİL DURUMLAR

Panik Yok, İlk Sen Öğren

Etsy’de önemli bir gelişme veya flaş bir değişiklik olduğunda, dikkatli olman gereken bir güvenlik açığı oluştuğunda ya da Etsy genelinde teknik bir hata oluştuğunda; TRAIMings ekibinin, panik ortamı oluşmasına izin vermeden yaptığı duyurular ve paylaştığı alınabilecek aksiyon tavsiyeleri sayesinde kaos ortamlarında güvende olursun.

CANLI YAYINLAR

Güncel Kal, Motive Ol

Herkese açık yayınlar dışında, her ay sonu düzenli olarak sadece TRAIMings üyeleri için yapılan canlı yayınlarda, o ayın değerlendirmesi ve sonraki ayın hatırlatmaları sayesinde her zaman güncel kalırsın.

 

 

KOMÜNİTE DAYANIŞMASI

Aktif Kal, Sosyalleş

Ekosistem içindeki sohbet ve market gruplarında kendi kişisel duyurularını yaparsın, sohbet edersin, diğer üyelerle ürün ve malzeme, hatta kişisel eşya alışverişi yaparsın.

 

 

 

DOKÜMAN KÜTÜPHANESİ

Oku, Öğren, Uygula

Etsy yolculuğunda ihtiyacın olabilecek konular ile ilgili, Ercan Küçükaslan’ın ve TRAIMings ekibinin; hem hap şeklinde yutulabilir bir dille, hem de gereken tüm detayları ile birlikte hazırladığı dokümanlara erişebilirsin.

 

YABANCI DİL DESTEĞİ

Are You Cola?

Müşteriler ile mesajlaşmalarında yabancı dil konusunda sıkışırsan veya Etsy tarafından gönderilen bir e-postayı Türkçe’ye çevirmekte zorlanırsan; TRAIMings ekibinden İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Flemenkçe dillerinde destek alırsın.

KARGO İNDİRİMLERİ

Eko Fiyatına Ekspres

TRAIMings anlaşmalı uluslararası kargo şirketleri ile çalışarak, sadece TRAIMings üyelerine özel olarak belirlenmiş en dip fiyat listelerinden gönderim yaparsın.

 

AJANS İNDİRİMLERİ

Dünya’nın Tek Etsy Ajansı

Dünyanın ilk ve tek Etsy Ajansı olan ajansımız ile, sadece TRAIMings üyelerine uygulanan fiyatlarla çalışırsın.

 

 

MUHASEBE DESTEĞİ

Atarlar vs Giderler

TRAIMings’in Etsy konusunda tecrübeli mali müşavirlik iş ortakları ile, sadece TRAIMings üyelerine uygulanan fiyatlarla çalışırsın.

 

KONTENJAN HAKKI

Kahvaltı Dahil mi?

TRAIMings’in; konaklamalı Etsy kampı, şehir eğitimleri, şehir buluşmaları, Etsy atölyeleri, seminerler, konferanslar gibi fiziksel etkinliklerinde, her zaman önce TRAIMings üyelerine sunulan kontenjanlardan faydalanırsın.

Mini Eğitimler

Buy Me a Coffee

TRAIMings üyelerinin talepleri çerçevesinde hazırlanıp sunulan konu bazlı süper pratik ve sonuç odaklı eğitimlere, sembolik fiyatlarla katılım sağlarsın.

 

GERÇEK İNDİRİMLER

Üye Olanla Olmayan Bir Olur mu?

Üyelik tercihine göre, TRAIMings’in her gün daha da genişleyen ürün-servis-çözüm-iş ortağı paletinden ciddi indirimlerle faydalanırsın.

 

Planları İnceleyin

STANDART ÜYELİK

200 ₺ / ay + KDV

 Canlı Destek

 Acil Durumlar

 Canlı Yayınlar

 Komünite Dayanışması

 Doküman Kütüphanesi

 Yabancı Dil Desteği

 Kargo İndirimleri

 Ajans İndirimleri

 Muhasebe Desteği

 Kontenjan Hakkı

 Mini Eğitimler

 Gerçek İndirimler

 %20 İNDİRİMLİ TRAIMings Eğitim Portalı videoları

 %20 İNDİRİMLİ Tüm Online Eğitimler ve Etkinliler

 %20 İNDİRİMLİ Tüm Fiziksel Eğitimler ve Etkinlikler

—-

—-

Henüz bir Etsy mağazası açmadınız, açtınız ama satış yapmadınız, satış yaptınız ama ivme yakalayamadınız. Ters giden ya da eksik olan bir şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Hızlanmak için desteğe ihtiyacınız var ama bütçenizi de zorlamak istemiyorsunuz. O zaman size STANDART ÜYELİK modelini tavsiye ediyoruz.

 

STANDART üyelik planı ile hem Etsy desteği ve komünite motivasyonu anlamında ihtiyacınız olan her şeye sahip olurken, tüm online eğitimlerimizden, tüm fiziksel etkinliklerimizden ve TRAIMings Eğitim Portalı’ndan %20 indirimle faydalanabileceksiniz.

PRESTİJ ÜYELİK

1.333 ₺ / ay + KDV

 Canlı Destek

 Acil Durumlar

 Canlı Yayınlar

 Komünite Dayanışması

 Doküman Kütüphanesi

 Yabancı Dil Desteği

 Kargo İndirimleri

 Ajans İndirimleri

 Muhasebe Desteği

 Kontenjan Hakkı

 Mini Eğitimler

 Gerçek İndirimler

 ÜCRETSİZ TRAIMings Eğitim Portalı videoları

 ÜCRETSİZ Tüm Online Eğitimler ve Etkinliler

 %20 İNDİRİMLİ Tüm Fiziksel Eğitimler ve Etkinlikler

 %20 İNDİRİMLİ Tüm Danışmanlıklar

 HER AY 1 ÜCRETSİZ Telefon Görüşmesi

Mağazanız ve satışlarınız var ama o eşiği bir türlü geçemiyorsunuz. Tam para kazanıyorum diyorsunuz ama bir türlü doğru düzgün artıya geçemiyorsunuz. Kendinizin, mağazanızın ve ürünlerinizin potansiyelinin çok yüksek olduğunu biliyorsunuz ama nasıl oluyorsa o seviyeyi yakalayamıyorsunuz. Profesyonel ve tecrübeli dokunuşlar olmazsa, yerinizde sayacağınız hissine kapılıyorsunuz. O zaman size PRESTİJ ÜYELİK planını tavsiye ediyoruz.

 

PRESTİJ üyelik planı sayesinde TRAIMings Eğitim Portalı’na sınırsız ve ücretsiz erişim hakkı kazanırken, tüm online eğitimlerimize ve etkinliklerimize de yine ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Danışmanlıklarda ve fiziksel etkinliklerde %20 indirim avantajının yanında, üyeliğiniz boyunca Ercan Küçükaslan ile her ay 1 ücretsiz telefon görüşmesi hakkına da sahip olacak ve daha sayamadığımız birçok PRESTİJ’li ayrıcalıktan faydalanabileceksiniz.