TRAIMings Üyelik Sistemi

Dünya’nın ilk ve tek profesyonel Etsy Ekosistemi

Etsy’de başarılı olman için gereken tüm hizmetler bir arada.

 

Facebook ya da Telegram gruplarında, Youtube videolarında,
forumlarda ya da bloglarda bilgi arama devri kapandı.
Zaman en kıymetli şey.

Peki nedir bu TRAIMings Üyelik Sistemi?

 

Dışarıya kapalı yetenekli bir platformda, içerisinde sadece
TRAIMings Ekibi, Ercan Küçükaslan ve işini ciddiye alan Etsy satıcılarının olduğu;
üyelerin hem Etsy ile ilgili sürekli ve düzenli olarak beslendiği,
hem de olası tüm sorularının yanıt bulduğu,
Dünya’nın tek profesyonel Etsy Ekosistemi,
TRAIMings Üyelik Sistemi.

Peki bu sistemin içerisinde ne gibi hizmetler var?

Üyelik Sistemi Destekleri

ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

Anında Eğitim Videolarına Eriş

TRAIMings Video Portalı’nda yer alan A’dan Z’ye Etsy Eğitimi videolarına ve dokümanlarına üyeliğin boyunca ücretsiz erişirsin.

CANLI DESTEK

Sorularına Cevap,
Sorunlarına Çözüm Bul

Etsy ile ilgili her türlü soruyu sorabileceğin ve hem TRAIMings ekibinden, hem de tecrübeli üyelerden hızlı şekilde dönüş alabileceğin bu ekosistem, en büyük yardımcın.

 

CANLI YAYINLAR

Güncel Kal, Motive Ol

Herkese açık yayınlar dışında, her ay sonu düzenli olarak sadece TRAIMings üyeleri için yapılan canlı yayınlarda, o ayın değerlendirmesi ve sonraki ayın hatırlatmaları sayesinde her zaman güncel kalırsın.

 

DOKÜMAN KÜTÜPHANESİ

Oku, Öğren, Uygula

Etsy yolculuğunda ihtiyacın olabilecek konular ile ilgili, Ercan Küçükaslan’ın ve TRAIMings ekibinin; hem hap şeklinde yutulabilir bir dille, hem de gereken tüm detayları ile birlikte hazırladığı dokümanlara erişebilirsin.

YABANCI DİL DESTEĞİ

Are You Cola?

Müşteriler ile mesajlaşmalarında yabancı dil konusunda sıkışırsan veya Etsy tarafından gönderilen bir e-postayı Türkçe’ye çevirmekte zorlanırsan; TRAIMings ekibinden İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Flemenkçe dillerinde destek alırsın.

KOMÜNİTE DAYANIŞMASI

Aktif Kal, Sosyalleş

Ekosistem içindeki sohbet ve market gruplarında kendi kişisel duyurularını yaparsın, sohbet edersin, diğer üyelerle ürün ve malzeme, hatta kişisel eşya alışverişi yaparsın.

 

 

ACİL DURUMLAR

Panik Yok, İlk Sen Öğren

Etsy’de önemli bir gelişme/değişiklik/arıza olduğunda veya bir güvenlik açığı oluştuğunda, TRAIMings’in kaos ortamı oluşmasına izin vermeden yaptığı flaş yönlendirmeler sayesinde güvende olursun.

KARGO İNDİRİMLERİ

Eko Fiyatına Ekspres

TRAIMings anlaşmalı uluslararası kargo şirketleri ile çalışarak, sadece TRAIMings üyelerine özel olarak belirlenmiş en dip fiyat listelerinden gönderim yaparsın.

AJANS İNDİRİMLERİ

Dünya’nın Tek Etsy Ajansı

Web sitesi, fotoğraf/video çekimleri, sosyal medya yönetimi, mailing gibi tüm ihtiyaçların için, Dünya’nın ilk ve tek Etsy ajansı olan BeRave ile, sadece TRAIMings üyelerine uygulanan taban fiyatlarla çalışırsın.

MUHASEBE İNDİRİMLERİ

Atarlar vs Giderler

TRAIMings’in Etsy konusunda tecrübeli mali müşavirlik iş ortakları ile, sadece TRAIMings üyelerine uygulanan fiyatlarla çalışırsın.

ORTAK PINTEREST

Dev Pinterest

Dev bir Pinterest hesabında, senin ürünlerinin de doğru tekniklerle ve düzenli olarak paylaşılıyor olmasının keyfini sürersin. Gelsin harici trafikten satışlar, düşsün Etsy komisyonları.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Fiziksel Ürün, Dijital İş

Dijital tasarımlarını, resimlerini, fotoğraflarını basıyoruz, kargoluyoruz, sen sadece mağazanı yönetiyorsun.

KONTENJAN HAKKI

Kahvaltı Dahil mi?

TRAIMings’in; konaklamalı Etsy kampı, şehir eğitimleri, şehir buluşmaları, Etsy atölyeleri, seminerler, konferanslar gibi fiziksel etkinliklerinde, her zaman önce TRAIMings üyelerine sunulan kontenjanlardan faydalanırsın.

Mini Eğitimler

Buy Me a Coffee

TRAIMings üyelerinin talepleri çerçevesinde hazırlanıp sunulan konu bazlı süper pratik ve sonuç odaklı eğitimlere, sembolik fiyatlarla katılım sağlarsın.

GERÇEK İNDİRİMLER

Üye Olanla Olmayan Bir Olur mu?

Üyelik tercihine göre, TRAIMings’in her gün daha da genişleyen ürün-servis-çözüm-iş ortağı paletinden ciddi indirimlerle faydalanırsın.

DANIŞMANLIK İNDİRİMLERİ

A’dan Z’ye Danışmanlık

Dünyanın en profesyonel ve tecrübeli danışmanlarından, sadece üyelere özel fiyatlar ile esnek takvimlerle ve ihtiyacına yönelik seanslarla destek alırsın.

Planları İnceleyin

STANDART ÜYELİK

350 ₺ / ay + KDV

Ücretsiz Eğitimler

Mini Eğitimler

Canlı Destek

 Canlı Yayınlar

 Yabancı Dil Desteği

Komünite Dayanışması

 Doküman Kütüphanesi

Acil Durumlar

 Kargo İndirimleri

 Ajans İndirimleri

%25 Danışmanlık İndirimleri

 Muhasebe İndirimleri

Ortak Pinterest

Baskı Çözümleri

 Kontenjan Hakkı

 Mini Eğitimler

 Gerçek İndirimler

Ücretsiz Tüm Online Etkinlikler

—-
—-

Henüz bir Etsy mağazası açmadınız, açtınız ama satış yapmadınız, satış yaptınız ama ivme yakalayamadınız. Ters giden ya da eksik olan bir şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Hızlanmak için desteğe ihtiyacınız var ama bütçenizi de zorlamak istemiyorsunuz. O zaman size STANDART ÜYELİK modelini tavsiye ediyoruz.

 

STANDART üyelik planı ile hem Etsy desteği ve komünite motivasyonu anlamında ihtiyacınız olan her şeye sahip olurken, tüm online etkinliklerimizden, TRAIMings eğitim video portalımızdaki tüm eğitimlerimizden ücretsiz yararlanabilecek ve tüm danışmanlık modellerimizde %25’e varan indirimlerden faydalanabileceksiniz.

PRESTİJ ÜYELİK

1.500 ₺ / ay + KDV

Ücretsiz Eğitimler

Mini Eğitimler

Canlı Destek

 Canlı Yayınlar

 Yabancı Dil Desteği

Komünite Dayanışması

 Doküman Kütüphanesi

Acil Durumlar

 Kargo İndirimleri

 Ajans İndirimleri

%50 Danışmanlık İndirimleri

 Muhasebe İndirimleri

Ortak Pinterest

Baskı Çözümleri

 Kontenjan Hakkı

 Mini Eğitimler

 Gerçek İndirimler

 ÜCRETSİZ Tüm Online Etkinlikler

ÜCRETSİZ Tüm Online Eğitimler

 %50 İNDİRİMLİ Tüm Fiziksel Etkinlikler

%50 İNDİRİMLİ Tüm Fiziksel Eğitimler

 Ücretsiz Telefon Görüşmesi (2 görüşme / ay)

Mağazanız ve satışlarınız var ama o eşiği bir türlü geçemiyorsunuz. Tam para kazanıyorum diyorsunuz ama bir türlü doğru düzgün artıya geçemiyorsunuz. Kendinizin, mağazanızın ve ürünlerinizin potansiyelinin çok yüksek olduğunu biliyorsunuz ama nasıl oluyorsa o seviyeyi yakalayamıyorsunuz. Profesyonel ve tecrübeli dokunuşlar olmazsa, yerinizde sayacağınız hissine kapılıyorsunuz. O zaman size PRESTİJ ÜYELİK planını tavsiye ediyoruz.

 

PRESTİJ üyelik planı sayesinde TRAIMings Eğitim Portalı’na sınırsız ve ücretsiz erişim hakkı kazanırken, tüm online eğitimlerimize ve etkinliklerimize de yine ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Danışmanlıklarda ve fiziksel etkinliklerde %50’ye varan indirim avantajının yanında, üyeliğiniz boyunca Ercan Küçükaslan ile her ay 2 ücretsiz telefon görüşmesi hakkına da sahip olacak ve daha sayamadığımız birçok PRESTİJ’li ayrıcalıktan faydalanabileceksiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUN